Artykuł w Moje Miasto…


Dzisiaj, w szczecińskim wydaniu Mojego Miasta, ukazał się pierwszy, historyczny artykułu na temat mojej nowej pasji… No dobra – na mój temat :P Celebryta nie może być w końcu zbyt skromny, bo inaczej nici ze sławy ;-) Blog blogiem, ale o reklamę trzeba dbać, dlatego też, miesiąc temu rozesłałem maile do kilku gazet i oto pierwszy owoc moich działań promocyjnych. Mam nadzieję, że artykułów będzie coraz więcej. A potem zostanie mi tylko telewizja i wywiady… ;-)

W tym miejscu chciałem podziękować Annie Folkman, która to zechciała w ogóle przeprowadzić ze mną wywiad i uznała mnie za „interesujący przypadek”. Wiadomo, że jako bezrobotny rencista, jestem bardzo zajęty. W związku z tym, namówiłem Panią Redaktor, żebyśmy spróbowali przeprowadzić wywiad mailowo… Przed Wielkanocą dostałem pytania, na które odpowiedziałem z Łagowa, znajdując wolną chwilę pomiędzy przejażdżkami po tamtejszym Rezerwacie Przyrody, a zwiedzaniem bunkrów. Moim zdaniem, mimo mocno skróconej wersji, wcale nie wyszło tak źle ;-)

Miłej lektury…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>