SuperFour szuka nowego właściciela!

Wszystko się kiedyś kończy! Każda przygoda ma swój kres. Moja krucjata związana z przemierzaniem bezkresnych dróg i ścieżek za sterami lśniącego elegancką czernią bezkompromisowego SuperFour’a bezwzględnie dobiegła końca. To nie do końca jest tak, że zatraciłem gdzieś w sobie pasję i chęć do długich wypraw. Nie uważam również, iż samochód czy komunikacja miejska jest przyjemniejszą formą transportu podczas odbywania krótkich tras w pobliżu domu niż SuperFouring. Jednakże mój stan fizyczny nie pozwala mi na kontynuowanie tej niezwykłej przygody i nakazuje mi pożegnać się z moim czarnym Rumakiem, który towarzyszył mi .przez minione 7 sezonów.

Z1SZUMI

Czas ze sceny zejść niepokonanym…

Aby nie marnować potencjału tej półtonowej Maszyny, postanowiłem przekazać ją w dobre ręce i pozwolić, żeby teraz pomogła ona spełniać marzenia kogoś z Was. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto zadba o mojego Rumaka i pozwoli Mu godnie dotrwać do momentu złomowania, gdyż gdyby przeze mnie tak unikatowy wóz przeżył swoje najlepsze lata w ciemnym i chłodnym garażu przykryty szarą płachtą groziłby mi kryminał. Nie mam zamiaru iść za to do więzienia, ani też nie chcę zmarnować potencjału SuperFour’a, w związku z czym muszę znaleźć dla Niego nowy, bezpieczny dom. Przez te minione lata za bardzo się zżyliśmy, żebym mógł teraz oddać Go do schroniska lub wywieźć gdzieś do lasu. Takich rzeczy po prostu się nie robi. Mam nadzieję, że mogę liczyć na Waszą pomoc i że już wkrótce wspólnie uda nam się znaleźć kogoś, kto się Nim zaopiekuje i zagwarantuje regularne ładowanie akumulatorów oraz przepalanie spragnionej spalin rury wydechowej, bez których SuperFour nie będzie w stanie zaznać ponownie pełni szczęścia…

 

Poniżej znajdziecie linki, które mają za zadanie zaznajomić potencjalnego Nabywcę z pełną ofertą dotyczącą mojego SuperFour’a. Zarówno ten post, jak i ogłoszenie z OLX, czy zaproszenie na blogowy fanpage na Facebooku możecie śmiało udostępniać i rozsyłać gdzie tylko się da. Z góry dziękuję za Waszą pomoc.

 

Oficjalne OGŁOSZENIE – https://z1szumi.pl/ogloszenie

OGŁOSZENIE na OLXhttp://www.olx.pl/212562809

Rodowód – https://z1szumi.pl/garaz/

Artykuł z magazynu QuadzikSuperFour – wózek inwalidzki czy quad?

Fanpage – https://www.facebook.com/z1szumi.blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *